bezplatná linka 800 73 73 79 info@pasivnird.eu

Výroba

Společnost Mobile Point a.s. má k dispozici jedny z nejmodernějších výrobních hal v regionu Střední a Východní Evropy. Naše společnost spolupracuje s nejvýznamnějšími hráči na trhu dřevostaveb v Česku, čímž má i přístup k nejmodernějším technologickým linkám s vyškolenými pracovníky. Díky tomuto rozložení jsme schopni v rámci České republiky zajistit vhodné pokrytí bez vysokých nákladů na dopravu modulů. Momentálně také probíhá jednání o zřízení nové linky v blízkosti Prahy.

Dle specifikace zakázky je možné vyrobit modul ve stavu hrubé stavby bez povrchových úprav anebo kompletně zařízený s dodávkou „na klíč“. Jelikož máme zkušenosti, že ne všechny lokality jsou přístupné bez dopravních problémů, máme systém výroby rozpracovaný i pro dodávání modulů v rozebraném stavu po stěnových dílcích. Na staveništi je pak zajištěna našimi pracovníky spolehlivá montáž se splněním stejných parametrů jako z výrobní linky.

Fotografie z výroby:

z-vyroby

Reference

10. 12 . 2013

Mateřská škola v obci Bílá

Naše společnost vyhrála výběrové řízení na dodavatele montované mateřské školy v obci Bílá pro 20 dětí. Rozsah realizace: 3,88 mil. Kč Termín: září 2013 Fotografie dokončené stavby: Fotografie z realizace … více…

05. 11 . 2013

Nízkoenergetický RD Opava

Fotografie postaveného nízkoenergetického rodinného domu v Opavě. Skicy: Fotografie:

02. 09 . 2013

Sestava 3 modulů Dolní Počernice

Sestava 3 modulů, patrový – Dolní Počernice Praha 9, 110m2 zastavěné plochy. Varianta Nízkoenergetika.

03. 04 . 2013

RD – Lokalita Květnice

Lokalita Květnice – 170 řadových rodinných domů. Největší lokalita dřevostaveb v ČR. Tato stavba byla postavěna společnostmi Mobile Point Corporation a.s. a H.L.C. spol. s r.o.